CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ŁAŹNIA

Praca - Biuletyn Informacji Publicznej CSW ŁAŹNIA

Ogłoszenie konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA

link z treścią ogłoszenia:

Ogłoszenie o naborze na Kuratora ds. Edukacji w Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA

OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA DYREKTORA CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ŁAŹNIA

Ogłoszenie o naborze na Asystenta Kuratora w Dziale Wystaw w Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA

Termin składania dokumentów: do 15 marca 2024 roku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku Asystent Kuratora :

  • Współpraca z artystami, kuratorami oraz podejmowanie innych działań związanych z przygotowaniem i realizacją projektów wystaw oraz wydarzeń z zakresu sztuki współczesnej,
  • Koordynacja produkcji wystaw sztuki współczesnej,
  • Nawiązywanie współpracy z innymi ośrodkami wystawienniczymi, środowiskami artystycznymi, naukowymi oraz wybranymi twórcami sztuki - w celu prezentacji i promocji osiągnięć z dziedziny sztuki współczesnej,
  • Współpraca przy przygotowywaniu koncepcji wydawnictw katalogów, informatorów, druków ulotnych,
  • Pozyskiwanie środków i sponsorów na realizację projektów.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe humanistyczne, historia sztuki lub kulturoznawstwo,
  • doświadczenie w pracy z artystami oraz przy produkcji wydarzeń,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w instytucji kultury,
  • znajomość MS Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  1. Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury.
  2. Zatrudnienie na umowę o pracę.
  3. Wynagrodzenie miesięczne 4300,00 zł brutto plus dodatek stażowy.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego.
  5. Pracę w ambitnym i energicznym zespole.

Wymagane dokumenty:

  1. CV
  2. Klauzula informacyjna i oświadczenie zgody dla kandydatów do pracy.

Klauzula i oświadczenie do pobrania w formacie.pdf TUTAJ (146 KB, PDF).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną na adres:  kariera@laznia.pl  (w tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska) lub osobiście w siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA ul. Jaskółcza 1, 80-767 Gdańsk, w terminie do 15 marca 2024 r.

Aplikacje, które wpłyną do Centrum po terminie nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Proszę o zapoznanie się z Oświadczeniem zgody i Klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy, podpisanie i przesłanie wraz z dokumentami aplikacyjnymi.