CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ŁAŹNIA

Koordynator ds. Dostępności - Biuletyn Informacji Publicznej CSW ŁAŹNIA

Koordynator ds. Dostępności

Ogłoszenie o naborze na Koordynatora ds. Dostępności w Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA tel. 58 305 40 50

Jednostka:  Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA, ul. Jaskółcza 1 80-767 Gdańsk

Stanowisko: Koordynator ds. Dostępności

Komórka Organizacyjna: Dział Edukacji

Termin składania dokumentów: 09.08.2021

Wymiar godzin: 160

Rodzaj zatrudnienia: Umowa  zlecenie, w późniejszej perspektywie umowa o pracę (pełny etat od 01.11.2021 r.)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Do zadań Koordynatora ds. Dostępności należy w szczególności:

  1. Wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez CSW ŁAŹNIA;
  2. Przygotowanie i koordynacja wdrożenia planu działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami przez CSW ŁAŹNIA w zakresie dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjnej;
  3. Monitorowanie działalności CSW ŁAŹNIA, w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami;
  4. Organizacja wydarzeń edukacyjnych dedykowanych osobom ze szczególnymi potrzebami w CSW ŁAŹNIA;
  5. Współpraca przy realizacji działań związanych z udostępnianiem oferty programowej CSW ŁAŹNIA osobom ze szczególnymi potrzebami;
  6. Koordynacja i realizacja prac związanych z udostępnianiem wystaw i wydarzeń CSW ŁAŹNIA;
  7. Zwiększanie kompetencji zawodowych w zakresie dostępności architektonicznej, cyfrowej, komunikacyjnej i programowej;
  8. Udział w przygotowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju współpracy z osobami ze szczególnymi potrzebami oraz organizacjami zajmującymi się osobami z niepełnosprawnościami i seniorami;
  9. Przygotowywanie danych do ewaluacji dostępności programów oferowanych przez CSW ŁAŹNIA dla osób ze szczególnymi potrzebami;
  10. Tworzenie raportów z realizowanych działań na potrzeby CSW ŁAŹNIA oraz na potrzeby partnerów i instytucji zewnętrznych;
  11. Współpraca ze wszystkimi zespołami oraz pracownikami w planowaniu i realizacji programu CSW ŁAŹNIA.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe zawodowe (humanistyczne, artystyczne) – minimum licencjat;
  2. Mile widziane udokumentowane doświadczenie w zakresie pracy z osobami ze szczególnymi potrzebami.

Oferujemy:

  1. Ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
  2. Stabilne zatrudnienie;
  3. Wynagrodzenie w wysokości 3200,00 – 3400,00 zł brutto;
  4. Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny oraz CV;
  2. Klauzula informacyjna i oświadczenie zgody dla kandydatów do pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną na adres: kariera@laznia.pl (w tytule e-mail prosimy podać nazwę stanowiska: Koordynator ds. Dostępności) lub osobiście w siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA ul. Jaskółcza 1, 80-767 Gdańsk, w terminie do dnia  09.08.2021 r.

Aplikacje, które wpłyną do Centrum po terminie nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Proszę o zapoznanie się z Oświadczeniem zgody i Klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy, podpisanie i przesłanie wraz z dokumentami aplikacyjnymi.